>Oyun Günümüz ve sonrası

>Oyun grubumuzun günü pek sabit değil ama her halükarda buluşuyoruz .Aslıhan’ın resim atölyesi var ve oraya gidiyor bizde inşallah kendisini on beş tatilde ziyaret edicez .
Bugünkü programda selina vardı ama sabah oyun grubumuzda eklenince oldukça koşturmacalı bir gün yaşadık .Sabah buluştuk Aslıhan kahvaltı hazırlamış bize yanımızda çıtır simitte götürmüştük kahvaltı sofrasını tamamlamış olduk .Afiyetle yedik .

Biraz boz yaplarla vakit geçirdiler sonrasında montessori grubumuzda becerikli annelerimizin hazırlamış olduğu hareket kartlarından oynadık ama benim kızlar pek katılmadı nedense demek ki evde biraz çalışmamız gerekiyor ben çok eğlendim hele çınar ve irem hepsini yaptılar diyebilirim büyük bir zevkle.Aslıhan bir torba getirdi ve içine değişik oyuncaklar koyuldu ponpon araba vs sehbanın üstünde de aynılarından torbanın içinden aynılarını bulmalarını istedik bunda çok başarılı oldular buldukları her nesnenin ismini söylediler . Çınarın odasında resim çizdiler bol bol bizde alıcaz alıcazda ama bir türlü gidemedik ikea ya belki tatilde inşallah. Aslıhan yine kitap okuma zamanı yaptı hepsi katıldı sorulara cevap verdiler. Geçen hafta planladığımız vira eğitime gidemedik bir dahaki sefere inşallah yine çok güzel geçti oyun grubu maceramız

Geri geri gittik zıpladık ellerimizi yukarı kaldırdık yerde yuvarlandık balon şişiriyormuş gibi yaptık asker gibi süründük 🙂

Bir önceki gün benim unutmam nedeniyle ertelenen swit-selina buluşmamıza doğru yol aldık ama gittiğimizde uyuyan bir selina vardı ve iki saat kadar uyanmadı ece çok üzüldü selina uyanmadı diye eve götürdüğümde ağlıyordu birazda uykusuzluk eklenmişti ama selina uyurken çadırda çok güzel vakit geçirdi kızlar oyuncaklarıylada oynadılar patetes kafada çok eğlendiler başka bir seferde hep beraber oynarlar inşallah .

Advertisements

About egeelaece

üç çocuklu hayat nasılsa öyle işte ...
This entry was posted in aynısını bulma oyunu, bozyap, hareket kartları, selina, swit. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s